بلاگ, لوکسیت

محصولات خودرویی لوکسیت

معرفی محصولات لوکسیت چکالا

محصولات خودرویی لوکسیت

محصولات خودرویی لوکسیت یکی از با کیفیت ترین محصولات ساخت کشور چین در بازار ایران می باشد. سبد محصولات این برند، ساخت شرکت خوشنام فلامینگو (Flamingo) بوده و توسط شرکت پویا تجارت کاریز در بازار ایران حضور دارد. سبد محصولات این برند به دو بخش اسپریجات و مکمل های افزودنی تقسیم می شود. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت می پردازیم.

اسپری فوم براق کننده تایر

اسپری فوم براق کننده تایر، به سرعت لاستیک های خودرو را مشکی و براق می کند و در عین حال محافظ خوبی برای آنها محسوب می شود. این محصول با ویژگی منحصر به فرد خود مانع جذب شدن گرد و خاک روی تایر می شود. با استفاده از این اسپری تا 40 بار می توان تایرها را مشکی و براق نمود. حجم این محصول 650 میلی لیتر می باشد.

اسپری فوم تایر لوکسیت

اسپری واکس و براق کننده داشبورد

اسپری واکس و براق کننده داشبورد در 4 رایحه دریا، کوهستان، پراید و ورساچه عرضه می شود و مناسب برای سطوح پلاستیکی و چرم می باشد. قدرت پاک کنندگی لکه های سطحی داشبورد با خاصیت آنتی استاتیک از جمع شدن گرد و غبار جلوگیری کرده و به دلیل دارا بودن رایحه باعث ایجاد حس تازگی و طراوت محیط داخل خودرو می شود.

اسپری براق کننده داشبورد لوکسیت

اسپری فوم تمیز کننده چند منظوره

اسپری فوم فرچه دار چند منظوره، تمیز کننده موکت و صندلی داخل خودرو، از بین برنده همه آلودگی های ناشی از گرد و غبار، چربی، دوده  و … از روی سطوح  چرمی، پارچه ای، فرش و موکت کف خودرو و از بین برنده لکه های قوی از جمله قهوه، روغن، آثار مواد غذایی و … و همچنین برای استفاده راحت بر روی تمام مبلمان، موکت و فرش خودرو یا حتی برای استفاده در منزل می باشد. اسپری فوم فرچه دار تمیز کننده چند منظوره لوکسیت داراي يک فرچه ماساژی کوچک می باشد که جهت راحتی کار توسط درب از محصول جدا شده و همچنين به راحتی روي محصول نصب مي شود.

اسپری فوم چند منظوره لوکسیتاسپری انژکتور شوی

اسپری تمیز کننده انژکتور (انژکتور شوی) مناسب برای تمیز کردن محفظه سوخت، کاهش مصرف بنزین و عملکرد بهتر موتور می باشد. این محصول برطرف کننده لکه های چربی، صمغی و رسوبات کربنی بوده و جهت شستشوی انژکتور، سنسور هوای انژکتور، دریچه گاز و استوپر به کار می رود. این محصول حالت روان کنندگی داشته و برای از بین بردن دوده و گرفتگی های دریچه گاز نیز استفاده می شود.

اسپری انژکتور شویاسپری فوم تمیز کننده موتور

با فرمولی خاص و کارایی بسیار بالا مناسب برای تمیز کردن انواع دوده، چربی، روغن، گریس و آلودگی های دیگر از روی سطوح پلاستیکی و فلزی موتور خودرو بدون آسیب به قسمت های نازک، سیم، لاستیک و یا اجزای پلاستیکی سطح موتور می باشد و به افزایش طول عمر موتور خودرو کمک می کند.

اسپری فوم موتور لوکسیتاسپری مایع موتور

با فرمولی خاص و کارایی بسیار بالا مناسب جهت تمیز کردن انواع دوده، چربی، روغن، گریس و آلودگی های دیگر از روی سطوح پلاستیکی و فلزی موتور خودرو بدون آسیب به قسمت های نازک، سیم، لاستیک و یا اجزای پلاستیکی سطح موتور می باشد و به افزایش طول عمر موتور خودرو کمک می کند. ضمنا به واسطه ساختار مایع به راحتی به نقاط دور از دسترس موتور نیز نفوذ می کند.

اسپری مایع موتور لوکسیت

اسپری براق کننده تایر (تایر شاین)

اسپری براق کننده تایر شاین، ساختاری مایع دارد و معمولا پس از اسپری فوم استفاده شده و باعث درخشندگی لاستیک های خودرو می شود. این محصول در حجم 500 میلی لیتر عرضه شده و حدودا تا دو هفته پس از مصرف، از نشستن گرد و غبار روی تایرها جلوگیری می کند.

اسپری تایر شاین لوکسیت

مکمل انژکتور شوی (تمیز کننده مجرای سوخت)

این محصول کمک به تخلیه آب از مخزن بنزین کرده و شستشو دهنده باک بنزین و کلیه مسیرهای سوخت رسانی می باشد. ضمنا برطرف کننده عملکرد نامطلوب موتور به دلیل رسوبات صمغی، روغنی و کربنی از انژکتور است. مکمل انژکتور شوی لوکسیت در حجم 443 میلی لیتر عرضه شده و به ازای هر 5000 کیلومتر باید یک قوطی به باک اتومبیل اضافه شود.

مکمل سوخت و انژکتور لوکسیت

مکمل اکتان بنزین

مکمل اکتان بنزین لوکسیت یک محصول بسیار قدرتمند بوده و با هر بار استفاده باعث بهبود عدد اکتان بنزین تا 5% می شود. این محصول در قوطی های 443 میلی لیتر عرضه شده و به ازای هر 3 تا 4 باک کامل، یک قوطی مورد استفاده قرار می گیرد.

مکمل اکتان لوکسیت

ببینید: اکتان چیست؟

مایع تمیز کننده داخل موتور (موتور فلاش)

این محصول از روغن حلال تصفیه شده بوده و مانع ته نشین شدن صمغ، پوسته و رسوبات کربن در موتور می شود؛ مسیر روغن را آزاد کرده و باعث بهبود روغن کاری، کاهش استهلاک، بازیابی قابلیت ارتجاعی واشرها و پولک های لاستیکی، کاهش مصرف روغن و افزایش عمر و دوام موتور و روغن می گردد. حجم این محصول 443 میلی لیتر بوده و قبل از تعویض روغن، به روغن قدیمی اضافه می شود.

تمیز کننده داخل موتور (موتور فلاش لوکسیت

مکمل روغن

مکمل روغن لوکسیت تداوم دهنده کارایی روغن موتور در آب و هوای نا مساعد بوده و از فرسایش موتور و روغن سوزی جلوگیری می کند؛ لذا باعث افزایش عمر موتور اتومبیل و کاهش ایجاد رسوب می گردد.

مکمل روغن

ببینید: آیا باید از مکمل روغن استفاده کنیم؟

اسپری روان کننده و زنگ بر (LT-40)

اسپری های روان کننده کاربرد بسیار زیادی دارند از جمله: جداسازی و نصب قطعات زنگ زده خودرو، جداسازی پیچ و مهره های فرسوده و یا زنگ زده که در معرض گرد و غبار و رطوبت می باشند؛قابل استفاده در کلیه قفل و لولا های موجود خودرو جهت روانکاری و محافظت از یخ زدگی در زمستان

اسپری روان کننده لوکسیت

اسپری پنچر گیری

این محصول یک محصول بسیار جالب می باشد. در صورت پنچر شدن لاستیک خودرو، اسپری پنچر گیری لوکسیت از طریق والو وارد لاستیک شده و علاوه بر تامین مقداری از باد از دست رفته لاستیک، پنچری لاستیک را نیز تا حدودی ترمیم می کند. البته باید توجه داشت که استفاده از این محصول موقتی بوده و با استفاده از آن می توان حدود 30 کیلومتر به رانندگی پرداخت؛ لذا فورا باید برای رفع پنچری لاستیک اقدام کرد.

اسپری پنچر گیری لوکسیت

اسپری اتر استارت

این محصول قابل استفاده برای سهولت در روشن شدن موتور های دیزلی در هوای سرد زمستان می باشد و قابلیت استفاده تا دمای 40- درجه سانتیگراد را دارا می باشد.

اسپری اتر لوکسیت

محلول تمیز کننده رایاتور (رادیاتور شوی)

این محصول شستشو دهنده پرقدرت رسوبات و زنگ زدگی ها و آلایندگی های رادیاتور بوده و علاوه بر نداشتن هیچ گونه اثر مخرب بر قسمت های فلزی سیستم خنک کننده خودرو، باعث کارایی بیشتر این سیستم نیز می شود.

محلول رادیاتور شوی لوکسیتببینید: چرا باید از رادیاتور فلاش استفاده کنیم؟

محلول نشت گیر رادیاتور

این محصول از چکه کردن کل سیستم خنک کننده اتومبیل شامل رادیاتور، مجرای آب سیلندر و واتر پمپ جلوگیری می کند. دارا بودن مواد ضد خورندگی و ضد زنگ زدگی بدون ایجاد کف و حباب و استحکام و عملکرد بالا به دلیل داشتن فیبرهای طبیعی و گیاهی از ویژگی بارز محلول نشت گیر رادیاتور لوکسیت می باشد.

محلول نشت گیر رادیاتور لوکسیت

در این نوشته محصولات خودرویی لوکسیت به طور مختصر معرفی شد. محصولات خودرویی لوکسیت با کیفیت بالای خود توانسته است خیل عظیمی از مشتریان را راضی نگه دارد.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

آیا مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *